HAKKIMIZDA

alt

Özçelik Orman Ürünleri Mobilya Malz.Toptan Tic.

Firmamızın , 1990 yılında Bursa’da Küçük bir atölyede, Orman Ürünleri sektöründe hizmete başlamıştır. 15 sene çalıştıktan sonra 2005 yılında Kestel’de Özçelik Orman Ürünleri Mobilya Malzemeleri Toptan Ticaret Şirketi’ni kurarak ticari faaliyetlerine başlamıştır. Sektörde 25 yılı aşkın deneyimi olan firmamız, Kestel Sanayi Bölgesi’nde  Keresteciler Sanayi Sitesinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Özçelik Orman Ürünleri olarak misyonumuz; çözüm ortağı ve tedarikçisi olduğumuz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını geniş ürün yelpazesi sunarak, en kısa sürede, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak, kalite standartlarımızı günden güne yükseltmektir.

box-imageOrman Ürünleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız, MDF, SUNTA, SUNTALAM, MDFLAM vb her türlü Levha çeşitlerinin yanında; Profil, Kenar Bandı, Ebatlama gibi ürünleri ile üretici firmalarına hizmet verirken, Parke, Boy Kapak gibi ürünleri ile de her ölçekteki üreticiye yada son kullanıcı müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kapasiteye ve hizmet kalitesine sahiptir.

alt

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

Bizden sonraki nesillere temiz bir doğa bırakmak için tüm üretim alanlarında “Çevre ve Doğa Dostu Üretim” ilkelerini benimsemiş ve bu doğrultuda üretim yapmak.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, firmamızda orman ürünlerinin tüm çeşitlerini üreterek siz müşterilerimize dürüst, hızlı, güvenilir, kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaktır.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin isteklerini açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözerek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak, kaliteli, yenilikçi, güvenilir ve çevre dostu 0rman ürünleri ile sektörde lider firma olmak